ناشر منبع

angle-left بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون امورصنایع وزارت صمت از غرفه مرکز ساخت داخل ماشین سازی و تجهیزات در نمایشگاه تله کام
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان بازدید از نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (تله کام 99) که در حال برگزاری است، از غرفه مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت بازدید به عمل آورد.

در جریان این بازدید معاون امورصنایع وزارت صمت ضمن همراهی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ ایشان را در جریان مهمترین اقدامات انجام شده در خصوص سامانه توانیران و همچنین "قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی" قرار داد.

این مرکز برای حمایت از برنامه های خودکفایی و ساخت داخل در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت امور صنایع وزارتخانه ایجاد شده است.

این ‌نمایشگاه باحضور 100 شرکت ایرانی با ارائه و معرفی توانمندی های خود در حوزه های مختلف صنعت مخابرات، سرویس های ارائه دهنده اینترنت و سازمان های زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری و با هدف ایجاد فرصت‌های تجاری جدید، فراهم کردن زمینه تعامل بین دانشگاه و شرکت های فعال این حوزه با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است..

رویداد نمایشگاهی تلکام اولین و اصلی ترین رویداد تخصصی صنعت مخابرات کشور است که امسال با شعار ( توسعه بازار فناوری بومی، پیشران جهش تولید) با حضور گسترده شرکت های فعال ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می گردد.

این نمایشگاه از پنجم تا هشتم اسفندماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حضور شرکت‌های مخابراتی و ارائه‌دهنده سرویس‌های اینترنتی و همچنین فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود